SADROKARTÓNOVÉ DOSKY 

SADROKARTÓNOVÉ DOSKY
SADROKARTÓNOVÉ DOSKY
Sadrokartónové dosky sa využívajú najmä pri novostavbách, rekonštrukciách, rôznych opravách a napríklad aj pri montáži priečok. Vyznačujú sa nízkou hmotnosťou, tepelnými, akustickými a protipožiarnymi vlastnosťami. V ponuke nájdete...
Sadrokartónové dosky sa využívajú najmä pri novostavbách, rekonštrukciách, rôznych opravách a napríklad aj pri montáži priečok. Vyznačujú sa nízkou hmotnosťou, tepelnými, akustickými a protipožiarnymi vlastnosťami. V ponuke nájdete okrem klasických bielych sadrokartónových dosiek aj červené sadrokartónové dosky. Tie sú vďaka svojim vlastnostiam vhodné ako protipožiarna ochrana. Zelené sadrokartónové dosky sú impregnované, a preto sú ideálne do vlhkého prostredia kúpeľní. Dosky určená pre priečky s vyššou mechanickou odolnosťou a únosnosťou, alebo ohybné dosky. Sadrokartónové dosky sú zdravotne nezávadné, pretože neobsahujú škodlivý formaldehyd.
Viac

Sadrokartónová doska je určená na konštrukciu priečok, predsadených stien a podhľadov bez špeciálnych nárokov na vlastnosti konštrukcií.RB (A)

€4.50
€3.75 (bez DPH)

Sadrokartónová impregnovaná doska je určená do priestorov s vyššou vzdušnou vlhkosťou napríklad kúpeľne.RBI (H2)

€6.90
€5.75 (bez DPH)

Sadrokartónová doska určená do konštrukcií kde sa vyžaduje protipožiarna ochrana. RF (DF)

€0.00
€0.00 (bez DPH)

Sadrokarónová doska je určená na dosiahnutie vyššej požiarnej odolnosti budovaných konštrukcií – určené projektom (Pri požiari sa uplatní rozptýlená sklená výstuž v sadrovom jadre dosky, ktorá predĺži celistvosť opláštenia v prípade požiaru). RFI (DFH2)

€0.00
€0.00 (bez DPH)
Náhľad
€12.41

Sadrokarónová akustická doska Activ’Air® je vhodná na použitie za účelom dosiahnutia vyššej akustickej izolácie budovaných konštrukcií určené projektom.MA AA (DF)

€12.41
€10.34 (bez DPH)

Sadrokartónová doska Habito je určená pre priečky s vysokou mechanickou odolnosťou a únosnosťou.(DFRIH1)

€0.00
€0.00 (bez DPH)

Modrá akustická doska s technológiou Activ’Air® je vhodná na vylepšenie vzduchovej nepriezvučnosti konštrukcií a na zlepšenie čistoty vnútorného ovzdušia. Zároveň je to aj protipožiarna doska vhodná do konštrukcií so zvýšenou požiarnou odolnosťou.(MAI AA DFH2)

€0.00
€0.00 (bez DPH)
Zobrazené 1 - 7 z 7 položiek