Komôrkové platne 

Komôrkové platne
Komôrkové platne
!--StartFragment--Komôrkové polykarbonátové dosky sú vynikajúci materiál pre tepelno-izolačné nerozbitné zasklievanie, presvetlovanie a zastrešovanie.

Sú opatrené obojstrannou ochrannou vrstvou proti UV žiareniu.

!--StartFragment--Viackomorové varianty sa vyznačujú dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami pri zachovan&ia...
Komôrkové polykarbonátové dosky sú vynikajúci materiál pre tepelno-izolačné nerozbitné zasklievanie, presvetlovanie a zastrešovanie.

Sú opatrené obojstrannou ochrannou vrstvou proti UV žiareniu.

Viackomorové varianty sa vyznačujú dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami pri zachovaní vysokej priepustnosti svetla. Preto sú skvelou voľbou ako krytina na strechu zimnej záhrady alebo ako panely na uzavretie priestoru, v ktorom je potrebné zachovať presvetlenie a obmedziť úniky tepla.
Viac

KOMÔRKOVÉ POLYKARBONÁTOVÉ PLATNE LexanViackomorové varianty sa vyznačujú dobrými tepelnoizolačnými vlastnosťami pri zachovaní vysokej priepustnosti svetla. Preto sú skvelou voľbou ako krytina na strechu zimnej záhrady alebo ako panely na uzavretie priestoru, v ktorom je potrebné zachovať presvetlenie a obmedziť úniky tepla.

JEDNOKOMOROVÉ POLYKARBONÁTOVÉ PLATNE Lexan

Hliníkový profil L slúži na pritlačenie alebo ukončenie platní Lexan. Nejčastejšie sa používajú bez povrchovej úpravy - prírodný hliník.Dĺžka:    635   cm             317,5 cm

Zobrazené 1 - 4 z 4 položiek