Zoznam produktov výrobcu Rigips

per page

Rigips sadrokartónové dosky Rigips 4PROfesional sú jedinečné tým, že majú všetky štyri hrany sploštené už od výroby. Vďaka tejto vlastnosti môžu  byť  všetky spoje na povrchu stropu alebo priečky vyhotovené   optimálnym spôsobom.Osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Biela ľahko štruktúrovaná pieskovaná kazeta bez dierovanie.  Cena za balenie 3,6 m²(10ks).Iba osobný odber.

Biela hladká kazeta bez dierovania. Balenie 3,6 m²(10ks).Iba osobný odber.

Biela, vpichmi dierovaná kazeta.

Rigips Elektrikárska sadra je rýchlo tuhnúca sadra na pripevnenie elektrikárskych krabíc a inštalácií, na opravy a podobne.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips GLASROC F Riflex je sadrovláknitá ohybná protipožiarna  impregnovaná doska so sklenými vláknami.Osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips sadrokartónová impregnovaná doska je určená do priestorov s vyššou vzdušnou vlhkosťou napríklad kúpeľne. RBI (H2) len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips konštrukčná doska RigiStabil je sadrokartónová doska vystužená skleným vláknom. Má univerzálne použitie (požiarna ochrana, vlhké priestory) je ideálna pre stavbu priečok a stien v bytovom jadre, drevostavby, ako podhľadová doska, pri rekonštrukcií...

Rigips sadrokarónová akustická doska Activ’Air® je vhodná na použitie za účelom dosiahnutia vyššej akustickej izolácie budovaných konštrukcií určené projektom. MA AA (DF)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips modrá akustická doska s technológiou Activ’Air® je vhodná na vylepšenie vzduchovej nepriezvučnosti konštrukcií a na zlepšenie čistoty vnútorného ovzdušia. Zároveň je to aj protipožiarna doska vhodná do konštrukcií so zvýšenou požiarnou odolnosťou.(MAI AA DFH2)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Pre protipožiarne, tažké a oblúkové konštrukcie.

Závlačka pre spojenie horného a spodného dielu.

Zobrazené 1 - 12 z 37 položiek