Najpredávanejší tovar

per page

Priamy záves je používaný ako kotviaci prvok pre priame uchytenie sadrokartónových profilov o konštrukciu budov. DAH 0600

€0.08

Používa sa k zaveseniu sadrokartónových alebo kazetových konštrukcií pre zníženie stropu. OES - rovný

€0.03

Walraven natlkacia hmoždina pre upevnenie stredne tažkých predmetov do sadrokartónu. Skrutka je súčasť balenia.

€0.17

Rýchlozáves je používaný ako kotviaci prvok na rýchle uchytenie sadrokartónových CD profilov do pevnej konštrukcie budovy vo vodorovnom systéme. K 05 CD

€0.13

Pre kontaktné lepenie s veľmi rýchlym vytvrdzovacím účinkom.

€0.00

Rigips sadrokartónová doska je určená na konštrukciu priečok, predsadených stien a podhľadov bez špeciálnych nárokov na vlastnosti konštrukcií.  RB (A)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€4.17

Priečny profil DONN 25x24mm biely. Používa sa ako konštrukčný prvok závesných (kazetových) stropov.DX24XS60WLen osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€2.73

CW sadrokartónový profil je určený pre sadrokartónové stenové konštrukcie.Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€5.73

Lepiaca a armovacia stierka na polystyrén (fasádny, extrudovaný, minerál vata)

€4.50

UW vodiaci sadrokartónový konštrukčný profil pre sadrokartónové stenové konštrukcie.Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€6.53

Rigips sadrokartónová impregnovaná doska je určená do priestorov s vyššou vzdušnou vlhkosťou napríklad kúpeľne. RBI (H2) len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€5.75

HRUBÝ poterový betón na vyrovnávacie vrstvy.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€3.50
Zobrazené 1 - 12 z 42 položiek