Najpredávanejší tovar

per page

Priamy záves je používaný ako kotviaci prvok pre priame uchytenie sadrokartónových profilov o konštrukciu budov. DAH 0600

Používa sa k zaveseniu sadrokartónových alebo kazetových konštrukcií pre zníženie stropu. OES - rovný

Walraven natlkacia hmoždina pre upevnenie stredne tažkých predmetov do sadrokartónu. Skrutka je súčasť balenia.

Rýchlozáves je používaný ako kotviaci prvok na rýchle uchytenie sadrokartónových CD profilov do pevnej konštrukcie budovy vo vodorovnom systéme. K 05 CD

Pre kontaktné lepenie s veľmi rýchlym vytvrdzovacím účinkom.

Spojka sa používa pre spojenie dvoch sadrokartónových CD profilov, čo umožňuje predĺženie konštrukcie.K 01 CD

Rigips sadrokartónová doska je určená na konštrukciu priečok, predsadených stien a podhľadov bez špeciálnych nárokov na vlastnosti konštrukcií.  RB (A)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Priečny profil DONN 25x24mm biely. Používa sa ako konštrukčný prvok závesných (kazetových) stropov.DX24XS60WLen osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

CW sadrokartónový profil je určený pre sadrokartónové stenové konštrukcie.Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Lepiaca a armovacia stierka na polystyrén (fasádny, extrudovaný, minerál vata)

UW vodiaci sadrokartónový konštrukčný profil pre sadrokartónové stenové konštrukcie.Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips sadrokartónová impregnovaná doska je určená do priestorov s vyššou vzdušnou vlhkosťou napríklad kúpeľne. RBI (H2) len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Zobrazené 1 - 12 z 44 položiek