Najpredávanejší tovar

per page

Rýchlozáves je používaný ako kotviaci prvok na rýchle uchytenie sadrokartónových, oceľových CD profilov do pevnej konštrukcie budovy vo vodorovnom systéme.K 05 PL

€0.20

Rigips sadrokartónová impregnovaná doska je určená do priestorov s vyššou vzdušnou vlhkosťou napríklad kúpeľne. RBI (H2) len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€5.75

Je maliarska a fasádna páska, odolná UV-žiareniu, špeciálne vyvinutá pre profesionálne použitie.

€0.00

Na tmelenie v spojení s výstužnou páskou so zvýšenou pevnosťou.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€8.00

Páska do spojov sadrokartónu SOH.

€0.00

Zabraňuje praskaniu v spoji sadrokartónu, vytvára rovné línie.

€0.00

Obvodový L profil - 3 m slúži ako dokončovací prvok kazetového stropu.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€2.18

Hlavný profil DONN 25x24mm biely. Používa sa ako konštrukčný prvok závesných (kazetových) stropov.DX24TH370Wlen osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€3.19

CD profil má použitie na na stropné konštrukcie a predsadené steny.  Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.  R-CDlen osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

€4.83

Páska Mid-Flex 300 je kvalitná páska obsahujúca PUR-laminátový nos, ktorý vytvára dokonalý roh bez papiera.

€0.00
Zobrazené 13 - 24 z 40 položiek