PROFILY, ZÁVESY, DRÔTY, SPOJKY 

PROFILY, ZÁVESY, DRÔTY, SPOJKY
PROFILY, ZÁVESY, DRÔTY, SPOJKY

Pri tvorbe sadrokartónových konštrukcií majú popri sadrokartónových platniach najdôležitejšiu úlohu profily z pozinkovaného plechu, z ktorých sa zostavuje nosná, montážna alebo vyrovnávacia konštrukcia.

V zásade ich je možné deliť na prvky pre priečky a prvky pre stropné konštrukcie. Vo vhodnom rozsahu sa využí...

Pri tvorbe sadrokartónových konštrukcií majú popri sadrokartónových platniach najdôležitejšiu úlohu profily z pozinkovaného plechu, z ktorých sa zostavuje nosná, montážna alebo vyrovnávacia konštrukcia.

V zásade ich je možné deliť na prvky pre priečky a prvky pre stropné konštrukcie. Vo vhodnom rozsahu sa využívajú aj pre ostatné konštrukcie ako sú napr. odsadené steny, podkrovie alebo obklad stĺpov.

 

Sadrokartónové priečky sú nenosné interiérové deliace konštrukcie oddeľujúce jednotlivé priestory vnútri budovy.

Sadrokartónové predsadené steny sa používajú na estetické vylepšenie existujúcich povrchov, zvýšenie hodnôt tepelno-izolačných vlastností a nepriezvučnosti stien, prípadne na vytvorenie medzipriestoru na vedenie inštalácií.

Viac

CD profil má použitie na na stropné konštrukcie a predsadené steny.  Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.  R-CDlen osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

UD profil má použitie na na stropné konštrukcie a predsadené steny.  Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.Osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

UW vodiaci sadrokartónový konštrukčný profil pre sadrokartónové stenové konštrukcie.Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

CW sadrokartónový profil je určený pre sadrokartónové stenové konštrukcie.Zdrsnené RigiProfily pre väčšiu pevnosť konštrukcií v systéme Rigips zvyšujú bezpečnosť celej konštrukcie a znižujú riziko prasklín.len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Oceľové profily z plechu hr. 2 mm pre použitie v priečkach, samonosných podhľadoch.Osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Priamy záves je používaný ako kotviaci prvok pre priame uchytenie sadrokartónových profilov o konštrukciu budov. DAH 0600

Spojka sa používa pre spojenie dvoch sadrokartónových CD profilov, čo umožňuje predĺženie konštrukcie.K 01 CD

Záves je používaný ako kotviaci prvok pre uchytenie sadrokartónových profilov do vodorovnej alebo šikmej drevenej konštrukcie.K 03 LO

Rýchlozáves je používaný ako kotviaci prvok na rýchle uchytenie sadrokartónových CD profilov do pevnej konštrukcie budovy vo vodorovnom systéme. K 05 CD

Rýchlozáves je používaný ako kotviaci prvok na rýchle uchytenie sadrokartónových, oceľových CD profilov do pevnej konštrukcie budovy vo vodorovnom systéme.K 05 PL

Spojka je používaná pre montáž dvojúrovňového, krížového rastra tvoreného sadrokartónovými, oceľovými CD profilmi. K 09 CD

Uhlová kotva sa používa pri montáži dvojúrovňového, krížového rastra zo sadrokartónových profilov.K 02 CD

Zobrazené 1 - 12 z 32 položiek