SADROKARTÓNOVÉ DOSKY 

SADROKARTÓNOVÉ DOSKY
SADROKARTÓNOVÉ DOSKY
Sadrokartónové dosky sa využívajú najmä pri novostavbách, rekonštrukciách, rôznych opravách a napríklad aj pri montáži priečok. Vyznačujú sa nízkou hmotnosťou, tepelnými, akustickými a protipožiarnymi vlastnosťami. V ponuke nájdete...
Sadrokartónové dosky sa využívajú najmä pri novostavbách, rekonštrukciách, rôznych opravách a napríklad aj pri montáži priečok. Vyznačujú sa nízkou hmotnosťou, tepelnými, akustickými a protipožiarnymi vlastnosťami. V ponuke nájdete okrem klasických bielych sadrokartónových dosiek aj červené sadrokartónové dosky. Tie sú vďaka svojim vlastnostiam vhodné ako protipožiarna ochrana. Zelené sadrokartónové dosky sú impregnované, a preto sú ideálne do vlhkého prostredia kúpeľní. Dosky určená pre priečky s vyššou mechanickou odolnosťou a únosnosťou, alebo ohybné dosky. Sadrokartónové dosky sú zdravotne nezávadné, pretože neobsahujú škodlivý formaldehyd.
Viac

Rigips sadrokartónová doska je určená na konštrukciu priečok, predsadených stien a podhľadov bez špeciálnych nárokov na vlastnosti konštrukcií.  RB (A)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips sadrokarónová doska je určená na dosiahnutie vyššej požiarnej odolnosti budovaných konštrukcií – určené projektom (Pri požiari sa uplatní rozptýlená sklená výstuž v sadrovom jadre dosky, ktorá predĺži celistvosť opláštenia v prípade požiaru). RFI (DFH2)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips sadrokarónová akustická doska Activ’Air® je vhodná na použitie za účelom dosiahnutia vyššej akustickej izolácie budovaných konštrukcií určené projektom. MA AA (DF)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips sadrokartónová doska Habito je určená pre priečky s vysokou mechanickou odolnosťou a únosnosťou. (DFRIH1)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips modrá akustická doska s technológiou Activ’Air® je vhodná na vylepšenie vzduchovej nepriezvučnosti konštrukcií a na zlepšenie čistoty vnútorného ovzdušia. Zároveň je to aj protipožiarna doska vhodná do konštrukcií so zvýšenou požiarnou odolnosťou.(MAI AA DFH2)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips sadrokartónová doska určená do konštrukcií kde sa vyžaduje protipožiarna ochrana. RF (DF)len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips sadrokartónová impregnovaná doska je určená do priestorov s vyššou vzdušnou vlhkosťou napríklad kúpeľne. RBI (H2) len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips GLASROC F Riflex je sadrovláknitá ohybná protipožiarna  impregnovaná doska so sklenými vláknami.Osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips konštrukčná doska RigiStabil je sadrokartónová doska vystužená skleným vláknom. Má univerzálne použitie (požiarna ochrana, vlhké priestory) je ideálna pre stavbu priečok a stien v bytovom jadre, drevostavby, ako podhľadová doska, pri rekonštrukcií...

Rigips sadrokartónové dosky Rigips 4PROfesional sú jedinečné tým, že majú všetky štyri hrany sploštené už od výroby. Vďaka tejto vlastnosti môžu  byť  všetky spoje na povrchu stropu alebo priečky vyhotovené   optimálnym spôsobom.Osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Sadrokartónové dosky Knauf (GKB), ktorých plocha a pozdĺžne hrany sú chránené špeciálnym papierom s vysokou priľnavosťou. Účel použitia: obklad stien a stropov na podkonštrukcii, deliace priečky a podhľady, predpripravené dielce, použitie ako suchá omietka - spojenie...

Zobrazené 1 - 11 z 11 položiek