Modrá akustická doska ActivAir MA AA (DF) Zväčšiť

Modrá akustická doska ActivAir MA AA (DF)

Rigips sadrokarónová akustická doska Activ’Air® je vhodná na použitie za účelom dosiahnutia vyššej akustickej izolácie budovaných konštrukcií určené projektom. MA AA (DF)

len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

More details

0 kg
0 kg

Ďalšie informácie

Rigips - Modrá akustická  impregnovaná doska  Activ’Air® MAI AA


Popis produktu:

Modré sadrokartónové dosky Rigips MAI AA sú vhodné pre zhotovenie priečok a podhľadov s maximálnym útlmom akustického hluku, zároveň zvyšujú požiarnu odolnosť týchto konštrukcií.Výhody modrých sadrokartónových dosiek Rigips MA

  •      výrazne znižujú akustický hluk
  •      zvyšujú požiarnu odolnosť
  •      jednoducho rozpoznateľné vďaka modrej farbe (ľahká kontrola na stavbe)
  •      rýchlosť výstavby
  •      dobrá opracovateľnosť
  •      hygienická a zdravotná nezávadnosť


Trápi vás hluk od susedov, počujete výťah v dome alebo si Vaše dieťa púšťa vo svojej izbe príliš nahlas hudbu? Potom potrebujete modré akustické sadrokartónové dosky Rigips MA. Použijete je pre zhotovenie vnútorných i medzibytových priečok, predsadených stien, stropných podhľadov a obkladov šikmín. Vo všetkých týchto konštrukciách MA dosky Rigips výrazne znižujú hladinu hluku, zároveň zvyšujú požiarnu odolnosť. Konštrukcia s modrou akustickou doskou výrazne zlepšujú akustický komfort v miestnostiach, či už sa jedná o novostavbu či rekonštruovaný objekt. Sadrokartón je ľahký a preto z neho môžete stavať aj tam, kde by klasické murovacie materiály a betón príliš zaťažovali statiku budovy. Použitie sadrokartónových konštrukcií Vám navyše prináša úsporu času z dôvodu absencie mokrých procesov. Sadrokartónové dosky Rigips MA sú hygienicky nezávadné.

Balenie = paleta 40 ks.


Akustická doska s technológiou Activ’Air® navylepšenie nepriezvučnosti konštrukcií a na zlepšenie čistoty vnútorného ovzdušia.


Pozdĺžna hrana PRO, priečna hrana kolmo rezanáPodobné produkty