Protipožiarna impregnovaná doska RFI Zväčšiť

Protipožiarna impregnovaná doska RFI

Rigips sadrokarónová doska je určená na dosiahnutie vyššej požiarnej odolnosti budovaných konštrukcií – určené projektom (Pri požiari sa uplatní rozptýlená sklená výstuž v sadrovom jadre dosky, ktorá predĺži celistvosť opláštenia v prípade požiaru). RFI (DFH2)

len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.More details

0 kg
0 kg

Ďalšie informácie

Rigips - sadrokartónová impregnovaná doska RFI

Popis produktu:

Protipožiarna impregnovaná doska RFI (DFH2) je vhodná do priestorov s vyššou vzdušnou vlhkosťou (kúpeľne), ktoré majú  plniť protipožiarnu  odolnosť. Súhrn protipožiarnych riešení je dostupný v Praktiku požiarnej  ochrany Rigips.Výhody sadrokartónových dosiek Rigips RFI

  •      zvýšenie požiarnej odolnosti
  •      odolnosť proti vlhkosti
  •      značková kvalita
  •      rýchlosť výstavby
  •      dobrá opracovateľnosť
  •      hygienická a zdravotná nezávadnosť


Sadrokartónová impregnovaná doska RFI je vhodná pre zhotovenie priečok, stropných podhľadov, obkladov stien a šikmín s požiadavkou na vyššiu odolnosť proti požiaru, môžu byť vystavené aj zvýšenej vlhkosti. Sadrokartónové dosky Rigips RFI Vám umožní rýchlo a lacno meniť priestory v dome, byte či kancelárii, či už pri rekonštrukcii či v novostavbe. Sadrokartón je ľahký a preto z neho môžete stavať aj tam, kde by klasické murovacie materiály a betón príliš zaťažovali statiku budovy. Použitie sadrokartónových konštrukcií Vám navyše prináša úsporu času z dôvodu absencie mokrých procesov. Sadrokartónové impregnované dosky RFI sú hygienicky nezávadné.


Balenie = paleta 56 ks.

Pozdĺžna hrana PRO, priečna hrana kolmo rezaná alebo s úkosom.
Pozdĺžnaa hrana Vario, priečna hrana kolmo rezaná.


Podobné produkty