TMELY, STIERKY, OMIETKY, SADRY 

TMELY, STIERKY, OMIETKY, SADRY

Špachtlovací tmel Rigips Super Na základné tmelenie a pretmelenie v spojení s výstužnou páskou.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Na tmelenie v spojení s výstužnou páskou so zvýšenou pevnosťou.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips PROMIX Mega je univerzálny pastový tmel pre finálne aj základné tmelenie sadrokartónu.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Osadzovacia malta Rifix na lepenie stavebných alebo tepelnoizolačných dosiek na podkladnú konštrukciu.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rifino TOP je biely extra jemný vyplňovací a finišovací materiál, na tmelenie a celoplošné stierkovanie sadrokartónu.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips Sadrová stierka rimano 0-3 Stierka určená na stierkovanie stien a stropov. Tvorí ju zmes jemnej sadry a prísad na zlepšenie priľnavosti.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rimano Glet XL je jemná tenkovrstvová sadrová omietka na omietanie pórobetónových stien a stropov.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Rigips Elektrikárska sadra je rýchlo tuhnúca sadra na pripevnenie elektrikárskych krabíc a inštalácií, na opravy a podobne.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Na tmelenie prasklín a škár v interiéry, špeciálne pre materiály, ktoré sú upravené štukovou vrstvou.

Jednozložkový plniaci, nezrážanlivý, veľmi ľahký tmel na disperznej báze s dobrou priľnavosťou k poréznym materiálom, po vyzretí odolný mrazu, na kovy nepôsobí korozívne.

Na škárovanie obkladov, sanitárnej keramiky (umývadiel, bidetov, pisoárov, WC mís), spŕch, kuchynských liniek, smaltovaných kúpeľňových vaní a pod.

Zobrazené 1 - 11 z 11 položiek