Zoznam produktov výrobcu PCI Für Bau-Profis

per page

Hrubovrstvová lazúra na vodnej báze na povrchovú úpravu dreva.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Strednovrstvová lazúra na báze rozpúšťadiel na povrchovú úpravu dreva.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Impregnačný náter na povrchovú úpravu dreva.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Polyuretánová tesniaca a škárovacia hmota na chemicky namáhané škáry na podlahách.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Základový penetračný náter na savé podklady, na steny, stropy a podlahy. Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Špeciálny kontaktný náter na nesavé a hladké podklady.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Lepiaca a armovacia stierka na polystyrén (fasádny, extrudovaný, minerál vata)

Na použitie v interiéri aj v exteriéri, na steny a stropy na lepenie izolačných dosiek z fasádneho expandovaného polystyrénu.Balenie: 25kgLen osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Penetrácia s granulátom pod tenkovrstvové omietky.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Ryhovaná omietka na tvorbu dekoratívnych finálnych povrchov.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Zatieraná omietka na tvorbu dekoratívnych finálnych povrchov. Do interiérov a exteriérov.So zrnitosťou 1,5 / 2,0 / 3,0 mm.Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Silikónová tenkovrstvová pastovitá omietka s ryhovanou štruktúrou, hydrofóbna, vysoko paropriepustná. Je vhodná na fasády domov, zatepľovacie systémy, ale aj do interiérov.  Len osobný odber v Topoľčanoch, alebo doprava v TO okrese.

Zobrazené 1 - 12 z 22 položiek